خبر Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED

CD Projekt RED

Rate Pending

Role Playing Game (RPG)

‌ توسعه دهنده CD Projekt Red از سال E3 امسال جریان مداوم اطلاعاتی در مورد بازی را حفظ کرده است و تأیید می کند که ممکن است کمی کوتاه تر از Witcher 3 باشد بلکه به روشی قابل پخش مجدد تر است ، و اینکه Cy...

توسعه دهنده CD Projekt Red از سال E3 امسال جریان مداوم اطلاعاتی در مورد بازی را حفظ کرده است و تأیید می کند که ممکن است کمی کوتاه تر از Witcher 3 باشد بلکه به روشی قابل پخش مجدد تر است ، و اینکه Cyberpunk 2077 دارای PS5 و Xbox Series X نخواهد بود.


بازی Cyberpunk 2077 که با اطلاعات در دست و نمایش‌های اخیر نشان داده می‌خواهد یکی از آثار فراموش‌نشدنی و تاثیرگذار در تاریخ بازی‌های ویدئویی باشد، روزبه روز عظیم‌تر و شگفت‌انگیزتر از قبل می‌شود.

بازی اول شخص شوتر و نقش آفرینی استودیو CD Projekt Red، قدم‌های بی‌نقصی همگام با ارایه یک فانتزی باور پذیر برداشته ساخت بازی، روندی متفاوت را نسبت به بسیاری از بازی‌های امروزی طی می‌کند. هر تکه از بازی، همانند پازلی هستند که کنار هم قرار داده می‌شوند.. از هنگامی که V از روی تخت خوابش بلند می‌شود، تا زمانی که لباس می‌پوشد، با آسانسور به پایین می‌رود و وارد دنیای بازی می‌شود، همه چیز یکپارچه و بدون اتلاف وقت در صفحه‌های لودینگ پیش می‌روند.

به عنوان یک بازی نقش آفرینی، در Cyberpunk 2077 شما قادر هستید V را از هزاران طریق مختلف شخصی‌سازی کنید، چه ظاهری یا چه موارد دیگر. زمانی که داستان پیشینه شخصیت خود را انتخاب کنید، یک سری ماموریت‌های جانبی خاص هم بر اساس آن در طول بازی باز می‌شود. کلاس کاراکتر بازی تقریبا به سه بخش تقسیم شده است اما به طور کلی، مجله اج این بخش مشخصات کلاس کاراکتر را سیال توصیف کرده است، به گونه‌ای که در طول بازی، به خواسته خود می‌توانید روی موارد و قدرت‌های مختلف V تمرکز کنید.

local_offerبرچسب‌ها: