خبر آخر تابستان محتویات جدیدی برای بازی Vampyr عرضه می‌شود

آخر تابستان محتویات جدیدی برای بازی Vampyr عرضه می‌شود

در آخر تابستان محتویات جدیدی به بازی Vampyr اضافه خواهد شد که شامل دو حالت جدید در داستان می‌شود.

بر اساس  جدیدترین اخبار بازی، استودیو دونت‌ناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment)، سازنده بازی Vampyr، اعلام کرده است که در اواخر تابستان یک حالت داستانی جدید و یک حالت Horde به این بازی اضافه می‌شود تا کاربران بتوانند بیش از پیش در عصر ویکتوریا به گشت و گذار بپردازند و دشمنان خود را نابود کنند.

در جریان محتوای بخش داستانی، تجربه جدیدی را در مراحل بازی کسب خواهید کرد. اما حالت Horde به شکلی طراحی شده است که شما با کشتن شهروندان، XP کمتری دریافت می‌کنید (سیستم بازی به شکلی است که شخصیت بازی با کشتن شهروندان و خوردن خون‌شان XP دریافت می‌کند). از این رو در روند بازی باید به دنبال راه های دیگری برای جمع‌آوری XP باشید. متاسفانه کمپانی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، ناشر بازی Vampyr، تاریخ عرضه این دو حالت را اعلام نکرده است.

اخیرا در جریان گزارش مالی کمپانی فوکس هوم اینتراکتیو، مشخص شد که این کمپانی درآمد ۲۸.۵ میلیون یورویی داشته است که بخشی از این درآمد به لطف فروش خوب بازی Vampyr به وجود آمده است. بازی Vampyr که هم اکنون برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است توانست نمره خوبی را  کسب کند.