بررسی تخصصی بررسی کنسول نینتندو سوییچ

بررسی کنسول نینتندو سوییچ

به طور کلی در سه سبک می توان با نینتندو بازی کرد اولین حالت استفاده به عنوان کنسول دستی و با وصل کردن هر دو کنترلر از هر دو طرف به کنسول، که حالت بیشتر کنسول های دستی است تعداد بازی های نینتندو هر روز روبه افزایش است و کمپانی های بازی سازی از علاقه خود بر ساخت بازی بر روی این کنسول خبر می دهند.

نینتندو سوویچ کنسولی با قابلیت دوگانه که هم به عنوان کنسول خانگی و دستی قابل استفاده است دارای دو کنترلر جدا و بی سیم که از کنار به صورت کشویی به کنسول متصل میشوند .


به طور کلی در سه سبک می توان با نینتندو بازی کرد اولین حالت استفاده به عنوان کنسول دستی و با وصل کردن هر دو کنترلر از هر دو طرف به کنسول، که حالت بیشتر کنسول های دستی است حالت دوم با قرار دادن نینتدو به حالت استند و جدا کردن کنترلرها بازی های دو نفره نیز در دسترس قرار می گیرد که هر کنترلر به صورت جدا کار میکند.


حالت سوم استفاده از نینتندو در حالت کنسول خانگی که با قرار دادن کنسول بر روی داک مخصوص و وصل کردن به تلویزیون اتفاق می افتد و دو کنترلر را با کمک جوی-کان گریپ به صورت یک دسته معمولی در می آیند که تجربه لذت بخشی را به گیمر منتقل می کند.


سوییچ در حالت دستی رزولیشن 720p را پشتیبانی می کند و در اتصال به تلویزیون با کمک داک تا 1080p به شما خروجی تصویر ارایه میدهد اکه در سبک خود منحصر به فرد است و قیمت نینتندو در بازار جهانی 299.99 دلار است .


مشخصات نینتندو سوییچ :


وزن: ۲۹۷ گرم بدون جوی کان‌ها و ۳۹۸ گرم همراه با جوی کان‌ها
پردازنده گرافیکی Nvidia (خروجی تصویر برای تلویزیون با رزولوشن 1080p ( با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه)
حافظه‌ داخلی: ۳۲ گیگابایت  بلوتوث ۴.۱ (کنسول)
بلوتوث ۳.۰ (دسته‌های بازی)
خروجی HDMI (داک)
یک درگاه USB-C (کنسول) برای شارژ و اتصال به داک
باتری لیتیوم یونی ۴۳۱۰ میلی آمپر ساعت
زمان شارژ سه ساعت
از حافظه‌های microSD، microSDHC و microSDXC پشتیبانی می‌کند.