مقاله ساخت اکانت PSN (به صورت تصویری)

ساخت اکانت PSN (به صورت تصویری)

آموزش کامل ساخت اکانت PSN به صورت تصویری با توضیحات

ساخت اکانت PSN در چند مرحله  همراه با تصویر


برای استفاده از تمامی قابلیت های PlatStation باید اکانت PSN را داشته باشید. PSN مخفف PlayStation Network است که با استفاده از آن دسترسی آنلاین به کاربران داده می‌شود.

1- روی گزینه ی New User  کلیک می‌کنیم.2-  Create a User  را می‌زنیم این برای وقتی که از قبل اکانت نداشته باشیم.
3-  قوانین PalyStation را Accept  می‌کنیم.
4-  بر روی Next  کلیک می‌کنیم.5-    Sign Up  را می‌زنیم.6- کشور را روی United States  انتخاب می‌کنیم زبان هم English می‌کنیم تاریخ تولد خود را بیشتر از 18 سال انتخاب کنید تا به شما اجازه ساخت اکانت را بدهد.( ریجن اکانت شما می‌تواند با ریجن کنسول متفاوت باشد و هیچ مشکلی نیست  )
7-    شهر Florida  ایالت هم Florida  با Postal code 32118 روی Next  کلیک کنید.8-    ایمیل خود را وارد کنید و پسورد را در قسمت Password و Password Confirm وارد کنید. (نکته ایمیل [email protected]  ایمیل ما می باشد و شما باید ایمیل خود را وارد کنید )9-    در این قسمت مشخصات پروفایل خودتون را وارد کنید روی Next  کلیک کنید Online Id  شناسه شما در  پلی استیشن است و نباید در شبکه PSN تکراری باشد First Name  اسم کوچیک و Last Name  اسم فامیل شما هستند روی Next کلیک کنید..10-     Continue  را بزنید.11-    در اینجا فعالیت ها و بازی های شما رو برای مشاهده دیگر کاربران تنظیم می‌کند.12- تنظیمات دریافت پیام از دیگر کاربران در اینجا وجود دارد، تنظیمات را مطابق تصویر قرار بدید.


13-    Accept  را بزنید.14-    تبریک ،اکانت ساخته شد.15-    حالا به ایمیل شما یک ایمیل تایید ایمیل ارسال شده است ایمیل را چک کنید و بر روی لینک تایید ایمیل کلیک کنید.16-  بقیه مراحل هم مطابق تصاویر انجام بدید.